Központi Könyvtár

Semmelweis Egyetem

Központi Könyvtár

Semmelweis Egyetem
Cell Press trial folyóiratok

Tisztelt Olvasók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Cell Press kiadó jóvoltából 2 hónapos probahozzáférést kapott az egyetem a kiadó teljes folyóiratcsomagjához. Több mint 50 tudományos folyóiratot publikál az élet, a fizika, a föld és az egészségtudomány területén, függetlenül és a tudományos közösséggel együttműködésben. Az egyetem már előfizet több lapra a kiadótól, mely címek a folyóiratkatalógusban megtalálhatóak, így alább csak az ideiglenesen elérhető folyóiratcímek olvashatóak.

A próbahozzáférés 2020. március 18-tól 2020 május 15-ig tart.

Cell Chemical Biology: https://www.cell.com/cell-chemical-biology/home

Cell Host & Microbe: https://www.cell.com/cell-host-microbe/home

Cell Stem Cell: https://www.cell.com/cell-stem-cell/home

Cell Systems: https://www.cell.com/cell-systems/home

Chem: https://www.cell.com/chem/home

Joule: https://www.cell.com/joule/home

Matter: https://www.cell.com/matter/home

Molecular Therapy: https://www.cell.com/molecular-therapy-family/home

One Earth: https://www.cell.com/one-earth/home

Structure: https://www.cell.com/structure/home

Trends in Cancer: https://www.cell.com/trends/cancer/home

Trends in Chemistry: https://www.cell.com/trends/chemistry/home